Епархија Шумадијска

Eparhija šumadijska - Srpska parvoslavna crkva

OVERVIEW

The web page eparhija-sumadijska.org.rs currently has an average traffic ranking of two hundred and thirty-six thousand three hundred and twenty-three (the smaller the more users). We have downloaded one page inside the domain eparhija-sumadijska.org.rs and found one hundred and thirty-one websites interfacing with eparhija-sumadijska.org.rs. There is one social networking sites linked to this website.
Traffic Rank

EPARHIJA-SUMADIJSKA.ORG.RS TRAFFIC

The web page eparhija-sumadijska.org.rs has seen varying amounts of traffic in the past the year. Flabbergastingly, the site had a ranking today of two hundred and thirty-six thousand three hundred and twenty-three.
Traffic for eparhija-sumadijska.org.rs

Traffic ranking (by month) for eparhija-sumadijska.org.rs

Traffic ranking by day of the week for eparhija-sumadijska.org.rs

LINKS TO EPARHIJA-SUMADIJSKA.ORG.RS

Храм Светог Василија Острошког у Добрињи -

У ДОБРИЊИ - ИСТОЧНО САРАЈЕВО. Омеђено планинама Требевић и Игман, налази се подручје које је до прије неколико година било у саставу Српске православне ЦО-е и парохије которачке. Простор који улази у састав парохије простире се у оба ентитета - РС и ФБиХ. Сједиште ЦО и парохије је у Добрињи при храму Светог Василија Острошког.

Српска Православна Црква Вишеград

Спомен капела у Старом Броду. Обиљежавање страдања Срба у Старом Броду. Архијерејска литургија и богојављенско пливање за часни крст у Вишеграду. У Старом Броду код Вишег.

Црквена Општина Лазаревац

Четврти пут за редом, на празник Сретења Господњег, ученици школе иконописа при храму Светог великомученика Димитрија прославили су своју крсну славу.

Prodajni centar Eparhije šumadijske

Vaša korpa je prazna! Pribor za sveto Pričešće. Pribor za sveto Pričešće bolesnih. Pribor za venčanje i krštenje. Slovo za kolač i prosforu. Аmbalaža za tamjan i briket. Sv car Lazar - Vidovdan. Flaše, čuture i čaše. Tinkture, ulja i kapi.

SRPSKA PRAVOSLAVNA CRKVA,PRAVOSLAVLJE U HOLANDIJI - SERVISCH ORTHODOXE KERK IN NEDERLAND - www.pravoslavlje.nl

1057;рпска православна Црква - Информативни портал СПЦ Холандија.

Saborni hram Kragujevac

Добро дошли на сајт Саборне цркве. Православна интернет презентација Саборног храма, с благословом Његовог Преосвештенства Епископа шумадијског Господина Јована. ПРАВОСЛАВНА ЦРКВА У УТОРАК 7. СВЕТОГ ПРОРОКА ПРЕТЕЧЕ И КРСТИТЕЉА ЈОВАНА - ИВАЊДАН.

Црквена општина jагодинска - Насловна

Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Г. године, у просторијама градске библиотеке у Јагодини, одржано је предавање на тему Хришћански смисао болести и патње у организацији свештенства града Јагодине. Гост-предавач био је протојереј-ставрофор др Зоран Крстић, ректор богословије Свети Јован Златоусти у Крагујевцу и професор Богословског факултета Универзитета у Београду. 16 октобра у просторијама ОШ 17.

WHAT DOES EPARHIJA-SUMADIJSKA.ORG.RS LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of eparhija-sumadijska.org.rs Mobile Screenshot of eparhija-sumadijska.org.rs Tablet Screenshot of eparhija-sumadijska.org.rs

EPARHIJA-SUMADIJSKA.ORG.RS SERVER

Our crawlers observed that a lone page on eparhija-sumadijska.org.rs took one thousand seven hundred and ninety-eight milliseconds to stream. We could not find a SSL certificate, so therefore we consider this site not secure.
194.9.94.52

We found that this domain is employing the nginx/1.12.2 server.

Епархија Шумадијска

Eparhija šumadijska - Srpska parvoslavna crkva

PARSED CONTENT

The web page eparhija-sumadijska.org.rs has the following on the site, "ПЕТА НЕДЕЉА ВЕЛИКОГ ПОСТА У БРЕСНИЦИ." I saw that the webpage also said " Јован служио је у пету недељу Великог поста 25." They also said " године, Свету Архијерејску литургију у храму Светог Јоаникија Девичког у крагујевачком насељу Бресница уз саслуживање ректора крагујевачке Богословије Светог Јована Златоуста протојереја-ставрофора др Зорана Крстића, Архијерејског намесника Лепеничког протојереја-ставрофора Сава Арсенијевића, старешине храма ." The meta header had Eparhija as the first optimized keyword. This keyword is followed by Crkva, Sumadija, and Pravoslavlje which isn't as important as Eparhija. The other words eparhija-sumadijska.org.rs used was Kragujevac. episkop is included but will not be viewed by web engines.

SEE SIMILAR DOMAINS

Епархија тимочка - Званична интернет презентација Православне Епархије тимочке

Живописање цркве у манастиру Вратна. Интервју Владике Илариона за Православни мисионар. Вино манастира Буково добитник престижне награде. Освећење фрескописа у Малој Врбици код Кладова. Духовна и материјална обнова манастира Грлиште. Започети радови за нови иконостас у Црнајки. Обнова храмова у књажевачком намесништву.

Епархија ЗХиП Интернет страна Епархије Захумско-Херцеговачке и Приморске

Епархијско такмичење из православне вјеронауке. , у ОШ Јован Јовановић Змај у Требињу одржано је епархијско више. Средопосна Недеља у Горњем Храсну. Данас је почео са радом нови инте.

Prodajni centar Eparhije šumadijske

Офіційний веб-сайт Митрополита Адріана, Богородська єпархія УПЦ КП

Голодомор та геноцид в радянські часи з відеофільмами. Українські історичні та народні трагедійні пісні і думи. Українські історичні думи козацької доби з відеофільмами. Богородская епархия УПЦ Киевского Патриархата размещает в сжатом объеме видеофильм отпевания Архиепископа Григория Можайского.

Насловна Епархија будимљанско-никшићка

На дан када наша Света црква празнује Пренос моштију Светог Никифора Цариградског, 26. марта 2018, упокојила се у Господу игуманија манастира Вољавац мати Евангелија. Састанак свештенства и свештеномонаштва епархије будимљанско-никшићке одржан на Жабљаку. Литургија пређеосвећених Дарова и исповијест свештенства на Жабљаку.